Spragnieni, by żyć

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nigdy nie jest za późno, by walczyć o siebie.

Przekroczenie progu dorosłości dla wielu z nas to czas wyborów i poszukiwania własnej drogi.

Ale nie dla Alicji. Ona nie rozmawia z koleżankami o sukienkach na studniówkę. Nie stresuje się maturą. Nie czeka z utęsknieniem na studia. Po prostu stara się przetrwać. Nie może zawieść najbliższych. Wystarczy, że jej brat to zrobił… Od tamtej tragedii jej rodzina wciąż nie doszła do siebie.

A przecież młodość jest po to, by doświadczać życia i pierwszych miłości! To ostatni dzwonek, by się zbuntować, przekroczyć granice i zawalczyć o marzenia.

Nawet jeśli znów trzeba się zranić aż do krwi.

"Piękna i poruszająca powieść o stracie, społecznym wykluczeniu oraz przyjaźni, która przeradza się w miłość. Zachwyca intensywnością przeżyć i siłą przekazu, a tym samym zapada w pamięć. I serce”.

Martyna Senator

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2020
  • ISBN: 9788380537736
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Anna Szafrańska "Spragnieni, by żyć" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Józefina Placko
13 listopada 2020

Niezwykle emocjonalna lektura, poruszająca wiele delikatnych tematów. Anna Szafrańska skupiła się na przedstawieniu młodych ludzi i targające nimi frustracje związane z odrzuceniem, osamotnieniem, czasami prowadzącymi nawet do samobójstwa. Czytając książki takie jak ta naprawdę nie mogę się oderwać, a czas zdaje się nagle bardzo przyspieszać. Nie jeden raz uroniłam łzę towarzysząc głównej bohaterce. Z całego serca polecam tę książkę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę