3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Grzech pierworodny

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Miłość pełna pasji i namiętności.

 Przyjaźń, która przetrwa wszystko.

 Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie.


 Miłość. Honor. Lojalność. Tajemnica. Zdrada.


Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna,  dbająca o dobro innych. Podążająca za swoimi marzeniami i pasjami.


 On: tajemniczy, niebezpieczny, nieziemsko przystojny. Gniewny,  ignorujący wszelkie zasady, gardzący ludźmi. Nieliczący się z nikim.


 Dwa całkowicie odmienne charaktery nie były przeszkodą, by serca zabiły  jednym rytmem, lecz na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości, łączące  obie rodziny. Czy powszechna zmowa milczenia jest w stanie rozdzielić  dwoje ludzi, których połączyła niewinna miłość? Powieść z rodzaju New Adult, hit Internetu z 2011 roku znany pod tytułem „Teatr życia”. Jedna historia w dwóch tomach.


Nel i Kraszewski powracają w wielkim stylu. Nie tylko muszą uporać  się z własnymi słabościami i oszałamiającym uczuciem, ale także z  przeszłością swoich rodzin. Dlaczego dzieci płacą za błędy rodziców?  Przecież chcą tylko miłości, chcą tylko wspólnego życia! Anna Szafrańska  powtórnie funduje nam dynamiczną emocjonalną wycieczkę w głąb ludzkich  serc i umysłów. Cudowne New Adult, o którym długo nie zapomnicie!


 Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka.


Anna Szafrańska po raz kolejny funduje nam emocjonujący  rollercoaster. „Grzech pierworodny” to najgorętsza premiera tej wiosny.  Nie możecie tego przegapić!


 Beata Matuszewska, www.recenzje-beaty.blogspot.com


Anna Szafrańska doskonale wie, co robi, serwując czytelnikowi pełną  napięcia fabułę, dramat na miarę współczesnych Romea i Julii. Autorka  łamie konwenanse i nie boi się wychodzić poza schemat, sięgając przy tym  po tematy, jakich inni jeszcze długo nie odważą się poruszyć. Lektura  udowadnia jedno – obietnicy wiecznej miłości nie zmaże nawet grzech  pierworodny.


 Angelika Zdunkiewicz-Kaczor, lustrorzeczywistosci.pl


 Anna Szafrańska serwuje nam niezwykle emocjonalną powieść, w której nie  ma prostych rozwiązań, ani cudownego antidotum na wszelkie problemy.  Znajdziemy za to całe spektrum uczuć, marzeń i rozterek, z jakimi  zmagają się młodzi kochankowie, wywodzący się z dwóch zwaśnionych ze  sobą rodzin. Zakochałam się w tej historii - roztrzaskała moje serce na  niezliczoną ilość maleńkich cząstek i skleiła je na nowo. Po prostu  rewelacja!,/i>


 Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com


Anna Szafrańska ponownie wprowadza czytelnika w świat zakazanej  miłości Nel i Gilberta. Skrywane latami tajemnice obu rodzin wychodzą na  światło dzienne, a uczucie głównych bohaterów staje pod znakiem  zapytania... Grzech pierworodny to poruszająca i pełna różnorodnych  emocji powieść New Adult, która na długo pozostanie w waszej pamięci!


 Michalina Foremska, papierowybluszcz.blog.pl"Grzech pierworodny” to niezwykle emocjonująca kontynuacja losów  Gilberta i Nel. Anna Szafrańska kolejny raz zafundowała mi niezapomnianą  podróż w głąb ludzkich serc, pełną bólu, radości i łez. Gorąco polecam!


 Sylwia Stawska Kobiece recenzje, kobiecerecenzje365.blogspot.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Anna Szafrańska "Grzech pierworodny" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę