3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Kuglarz

Audio
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Wszystkie drogi prowadzą do piekła… Sięgnij po trzeci tom niezwykłego cyklu urban fantasy „Opowieści z Wieloświata”!

We Wrocławiu znów zaroiło się od zmór, demonów i nosicieli klątw. Zbliża się rok przestępny i złowieszczy układ gwiazd, który towarzyszył największym konfliktom w historii. Równowaga między światami jest zachwiana, a w oddzielających je barierach powstają kolejne wyrwy. Upadłe Istoty pragną przedostać się do wymiaru żywych i uwolnić zakazaną moc. Aby zapobiec katastrofie, która może doprowadzić do Armagedonu, osłabieni anielscy Strażnicy muszą polegać na pomocy ludzi. U rozwierających się nad Ślężą wrót stoi już dawny, krwawy bożek...

Jasna, Anastazja i ich towarzysze mają szansę odkupić winy i pokonać swoje klątwy, lecz każda decyzja wymaga poświęcenia – swoich wartości, przyjaciół lub losów Wieloświata. W nieoczywistym starciu postaci z różnych wierzeń dobre intencje stają naprzeciw gorzkim prawdom, a pytanie o prawo do życia w imię własnych zasad nabiera nowego wymiaru.

Opisane w „Wiedźmie” i „Żertwie” wydarzenia splatają się w finale niezwykłej intrygi, snutej przez przebiegłego demona-kuglarza.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 maja 2020
  • Czas trwania: 7 godz. 06 min 02 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-349-9
  • Lektor: Ilona Chojnowska
  • Wydawca: Storybox
"Kuglarz" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę