Wiedźma

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wiedźma
Wiedźma
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,94  47,95 
Audio
Wiedźma
Audiobook
Czyta Ilona Chojnowska
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Nadszedł czas „Wiedźmy”! Sięgnij po pierwszy tom cyklu urban-fantasy „Opowieści z Wieloświata”.

Obłożona klątwą wiedźma Jasna budzi się z długiego snu. Wyrwana ze swoich czasów, samotna i pozbawiona mocy, pragnie zemścić się za dawne krzywdy. Spotyka na swej drodze zmorę-uciekinierkę, szamana z przypadku i  anioła niezadowolonego z nowych obowiązków. Każdy z nich zmaga się z cieniami przeszłości, a Los wciąga ich w nieoczywistą rozgrywkę o ludzkie dusze i przygotowania do końca świata.

Wiedźmy i demony, wilkodłaki i łapiduchy, szamani i anioły śmierci – postaci ze słowiańskich legend i wierzeń całego świata spotykają się we współczesnym Wrocławiu, tworząc niezwykłą wizję Wieloświata. Dawne historie odżywają po wiekach w nowych kształtach, a uśpione moce wypełniają ulice miast XXI wieku. Na Ślęży, w dawnym miejscu słowiańskiego kultu, gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł, ponownie otwiera się przejście między światami.

„Wiedźma” rozpoczyna nowy cykl urban fantasy „Opowieści z Wieloświata”. Zapraszamy do niezwykłego uniwersum, przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 października 2019
  • Rozmiar: 330 str. 9 ilustracji
  • ISBN: 978-83-65838-98-8
  • Redaktor: Ewa Popielarz
  • Wydawca: Lira
  • Spis treści
Anna Sokalska "Wiedźma" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wiedźma
Audiobook
Czyta Ilona Chojnowska
29,95 
Książka należy do serii
«Opowieści z Wieloświata»
Żertwa
Wiedźma
Kuglarz
-5%
Żywia Gayda
11 czerwca 2020

"Wiedźma" to moje pierwsze spotkanie z twórczością Anny Sokalskiej i od razu bardzo udane. Dawno nie czytałam tak wciągającej książki. Wieloświat wykreowany przez autorkę kompletnie mnie pochłonął, a jako fanka mitologii słowiańskiej wśród demonów i wiedźm czułam się jak w swoim żywiole. Nieszablonowi bohaterowie, zwłaszcza główna bohaterka – dorastająca wiedźma Jasna, która budzi się nagle po 500 latach snu. Dziewczyna musi zaleźć sposób na życie w nowej rzeczywistości. Od razu widać jak dobrze przemyślana jest fabuła, a mroczna atmosfera dodaje całości mistycyzmu. Dla mnie pierwszy to jak najbardziej zachęca do przeczytania całej serii, miłośnicy fantasy będą zadowoleni. Bardzo intrygująca książka, na pewno sięgnę po kolejny tom.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę