Dogonić miłość

Tekst
Z serii: Plan Agaty #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Dogonić miłość
Dogonić miłość
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,80  50,24 
Dogonić miłość
Audio
Dogonić miłość
Audiobook
Czyta Gabriela Całun
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Agata z małymi przeszkodami realizuje kolejne punkty planu. Chce przecież być jak Bridget Jones. Nie udało się jej schudnąć, nie znalazła jeszcze mężczyzny swojego życia, ale spodziewa się dziecka. Ciąża skomplikuje, ale i rozwiąże wiele spraw. Ktoś zniknie z życia kobiety, ktoś nowy się pojawi. Zacznie za nią podążać tajemniczy mężczyzna o posturze niedźwiedzia grizli. A Pola jak zwykle weźmie sprawy w swoje ręce. Dopuści się aktu wandalizmu, wynajmie mieszkanie i zacznie żyć wreszcie na własny rachunek…

Jak potoczą się losy dwóch zwariowanych sióstr Żółtaszek? Czy dogonią miłość i znajdą szczęście, na które postawiły aż trzy złote?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788381770262
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Anna Sakowicz "Dogonić miłość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Dogonić miłość
Audiobook
Czyta Gabriela Całun
34,90 
Książka należy do serii
«Plan Agaty»
Postawić na szczęście
Dogonić miłość
Zatrzymać czas
-5%
Apolonia Blaszkiewicz
28 września 2020

Druga część świetnego cyklu Anny Sakowicz pod tytułem 'Plan Agaty'. Choć uważam, że okładka mocno nie zgrywa się z treścią książki, to cieszę się, że nie dałam się zwieść i przeczytałam kontynuację Planu Agaty. Zwariowane siostrzyczki przeżywają kolejne przygody w części drugiej. Agata tym razem będzie musiała stawić czoła jeszcze jednemu wielkiemu wyzwaniu jakim jest ciąża. Bardzo lubię tę serię, ponieważ porusza ważne i trudne, życiowe aspekty, a przy okazji nie brakuje w niej humoru. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę