Planowanie przestrzeni turystycznej

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Prezentowane opracowanie jest pierwszą od dłuższego czasu na polskim  rynku książką, w której omówiono kompleksowo, także w przekroju  historycznym, zagadnienia związane z aspektami zrównoważonego planowania  przestrzeni turystycznej w Polsce. Dlatego autorka ma nadzieję, że  niniejsza publikacja zainteresuje nie tylko studentów kierunków  hotelarstwa, turystyki i rekreacji, architektury i urbanistyki, ale  także pracowników samorządów lokalnych i przedstawicieli administracji  rządowej - odpowiedzialnych za zrównoważony rozwój obszarów o funkcji  turystycznej. 


 Anna Pawlikowska-Piechotka, (ur. 1952) dr hab. architekt, jest  absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz kursów  specjalistycznych

 w Wielkiej Brytanii na Uniwersytecie w Cambridge oraz Uniwersytecie w  Oxfordzie. Jest doświadczonym nauczycielem akademickim, od wielu lat  związana z Wydziałem Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa oraz Wydziałem  Architektury Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się wykorzystaniem  dziedzictwa kulturowego dla potrzeb turystyki oraz zrównoważonym  zagospodarowaniem przestrzeni turystycznej i rekreacyjnej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2019
Anna Pawlikowska-Piechotka "Planowanie przestrzeni turystycznej" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę