Wieczorynki z kotem MiśkiemAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Kot Misiek wyrusza w niezwykłą podróż do Pernambuko szukając rudej koteczki ze swoich marzeń, aby ostatecznie spotkać ją po drugiej stronie komina, spod którego wyruszył.

Zabawna powieść dla 5-7-latków i ich zabieganych rodziców – króciutkie rozdziały są idealne do odtwarzania dziecku przed snem, a absurdalny humor rozbawi każdego, niezależnie od wieku.

Pierwsza część „wieczorynkowego” cyklu. W kolejnych tomach, „Wieczorynkach z żółwiem Antosiem” oraz Wieczorynkach z wielką kaczką”, dzieci odnajdą bohaterów, z którymi zaprzyjaźniły się w części poprzedniej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 28 marca 2020
  • ISBN: 978-83-8194-215-7
  • Lektor: Donata Cieślik
  • Wydawca: Storybox
Anna Onichimowska "Wieczorynki z kotem Miśkiem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Iwona Bartosik
17 kwietnia 2020

"Wieczorynki z kotem Miśkiem" to zbiór niedługich historyjek, idealnych do czytania dzieciom przed snem. Głównym bohaterem jest tytułowy kot Misiek, który szuka dla siebie damy serca i wyrusza z tego powodu w daleką podróż pełną przygód. Opowiastki są przeurocze, zabawne i napisane językiem idealnym dla dzieciaków około piątego roku życia. Dodatkowo, książeczka jest pięknie zilustrowana. Na pewno sięgniemy z córką po kolejną część z cyklu jak tylko zostanie wydana kontynuacja przygód Miśka. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę