Najwyższa góra świataTekst

Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Najwyższa góra świata
Najwyższa góra świata
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 43,85  35,08 
Najwyższa góra świata
Najwyższa góra świata
Audiobook
Czyta Jacek Dragun, Mirella Rogoza-Biel
24,95  18,46 
Szczegóły
Opis książki

To jest dla tych, małych i trochę większych, którym czasem jest smutno i którym nie zawsze układa się tak, jak by chcieli. Czyli, myślę sobie, że „Najwyższa góra świata” jest dla Was wszystkich. Bo nigdy nie jest tak, żeby zawsze, w każdej chwili, wszystko układało się dokładnie tak jak trzeba. A jeśli nawet są wśród was tacy szczęśliwcy, to na pewno znacie innych, którzy miewają kłopoty. Bo nie chcę Was oszukiwać, że można się bez nich obyć. Ale trzeba się nauczyć z nimi żyć. I przezwyciężać różne smutki: zarówno wielkie, jak i malutkie. Życzę Wam, żebyście ich mieli jak najmniej!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 21 stycznia 2020
Anna Onichimowska "Najwyższa góra świata" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Najwyższa góra świata
Audiobook
Czyta Jacek Dragun, Mirella Rogoza-Biel
24,95  18,46 
Książka należy do serii
«To lubię»
Projekt Bitoven
Co w trawie piszczy
Konserwator z Warszawy
-5%
Liliana Madey
31 sierpnia 2020

Dziecko ma inny system wartości i inne, swoje problemy. I choć dorośli zakładają, że są mało ważne lub niepoważne to dla tego małego człowieczka stanowią cały świat. Dzięki Annie Onichimowskiej przypomniałam sobie perspektywę dziecka i to jak ważne jest traktowanie ich z równą powagą co trosk dorosłych. «Najwyższa góra świata» to zbiór opowiadań, które pozostawiły mnie z głową pełną przemyśleń pomimo tego, że czytałam ją dziewięcioletniej córce. Lektura ta porusza ważne kwestie życiowe, jak problemy rodzinne, wzajemne niezrozumienie między ludźmi czy finansowe troski i przekazuje je w sposób przystępny i zrozumiały dla czytelnika. Świetna książka, która pomaga lepiej zrozumieć co dzieje się w głowie dziecka. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę