3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zakres obowiązków

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dobra pensja i aż trzech przystojnych szefów? Poczekaj, aż poznasz pełen zakres obowiązków…


Oni nie wierzą w miłość, tylko w pożądanie. Ona nie wierzy w ludzi, bo los brutalnie się z nią obszedł. Jeden przystojny szef to dużo, ale trzej przystojni szefowie? W objęciach Adama, Mateusza i Szymona nawet czyste zło smakuje jak najsłodszy cukierek.


Magda rozpoczęła swoje życie z bardzo słabymi kartami. Bez ojca, z matką alkoholiczką, wychowana w domu dziecka. Kiedy jej młodszy brat umiera z przedawkowania, a ona sama traci pracę, pozostaje jej już tylko jedno – odbić się od dna. Pod tym względem posada asystentki zarządu w Clover Project wydaje się idealna – atrakcyjna pensja, nowe zadania, trzej zniewalający szefowie i mało czasu na zmartwienia. Choć dziewczyna szybko się orientuje, że w tej firmie nie wszystko mówi się wprost, mroczne tajemnice raczej ją podniecają, niż przerażają. Aż do momentu, gdy dociera do niej, co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków…


Słodki romans czy komedia romantyczna? Nie tym razem. Poznaj najmroczniejszą historię, jaka do tej pory wyszła spod pióra Anny Langner.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-66815-45-2
  • Wydawca: Niegrzeczne książki
  • Spis treści
Anna Langner "Zakres obowiązków" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wiesława Plichta
10 marca 2021

"Adam , Mateusz i Szymon. Trzech muszkieterów, a właściwie trzech prezesów biura projektowego, którzy po godzinach uwalniają swoje wewnętrzne bestie.

Magda, dziewczyna po przejściach z ogromnym bagażem doświadczeń. Ona szuka pracy, oni szukają pracownika. Jeżeli macie ochotę na nieco odważniejszą książkę, z mocniejszymi scenami zbliżeń, oraz bezprecedensowymi wydarzeniami i zwrotami akcji – to jest idealny wybór. Autorka nie raz mnie tu zaskoczyła, rozpaliła i pokazała, że można stworzyć bardziej erotyczną książkę nie idąc wydeptanym schematem. Czytelniku, pozostaje tylko pytanie, czy jesteś gotowy na to, aby otworzyć wrota piekieł? I wejść do pełnego grzechu świata…?"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę