3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wszystko, czego pragnę w te święta

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek!

Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane, choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę, mieszkanie bez kredytu w centrum Poznania i całkiem niezłe auto. Nie ma za to czasu na spotkania z bliskimi i związki, o randkach nawet nie wspominając.

Kiedy jak co roku wyjeżdża na święta do rodziców, chce wykorzystać ten czas, aby odkryć, czego tak naprawdę pragnie od życia. W rodzinnym domu oprócz brata bliźniaka zastaje tajemniczego pociągającego łobuza, który od pierwszych minut działa jej na nerwy.

Spokojne święta? Dzięki intrygującemu mężczyźnie Ewa może w tym roku o nich zapomnieć. Bruno niczym huragan wprowadza ją w niebezpieczny świat, w którym żyje się szybko i na krawędzi bezpieczeństwa. Dokąd zaprowadzi ich ryzyko, którego się podejmą?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 29 listopada 2019
  • Rozmiar: 350 str. 5 ilustracji
  • ISBN: 978-83-66436-86-2
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Anna Langner "Wszystko, czego pragnę w te święta" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Ksenia Szydlowska
15 czerwca 2020

Kolejny debiut polskiej pisarki, tym razem Anna Langner i «Wszystko, czego pragnę w te święta». Doskonała przedświąteczna powieść, połączona ze szczyptą erotyzmu. Książka, którą pokochałam już od pierwszych stron. Główna bohaterka Ewa, to prawdziwa kobieta sukcesu. Z przerażaniem spogląda na koleżanki w jej wieku, które zapomniały o swoich celach i marzeniach i poświęciły całe swoje życie dzieciom i rodzinie. Jej kariera kwitnie, jednak często czuje się osamotniona. Przy okazji świąt planuje odpocząć w rodzinnym domu, jednak nie wszystko pójdzie po jej myśli. Książka ma ciekawie wykreowanych bohaterów i dynamiczna akcję, która nie zwalnia ani na moment. Dodatkowo, autorka porusza wiele ważnych, trudnych tematów życiowych, z którymi czytelnik może się utożsamić. Przy tym wszystkim świąteczna atmosfera i przypomnienie co najbardziej cenimy w życiu. Jak najbardziej polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę