Nagrobek

Audio
Z serii: Felicja Stefańska #4
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Nagrobek
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Nieduże turystyczne miasteczko pod Gdańskiem. Podczas prac konserwatorskich na miejscowym cmentarzu w starym grobowcu odkryto zwłoki młodego mężczyzny, który padł ofiarą brutalnego morderstwa. Wszystko wskazuje na to, że nieboszczyk był cudzoziemcem. Śledczy idą tropem ukraińskim, który wydaje się najbardziej oczywisty, gdyż w okolicy przebywa – głównie w celach zarobkowych – wiele osób zza wschodniej granicy. Felicja Stefańska, rzeczniczka prasowa urzędu gminy, prowadząca własne dziennikarskie śledztwo, ma jednak wątpliwości. Poszukiwania, jak po nitce do kłębka, wiodą ją w przeszłość, do upalnej letniej nocy sprzed prawie dekady, gdy bez śladu zaginęła kilkunastoletnia dziewczyna…

Gdzie jest początek tej splątanej nici? Co wydarzyło się wtedy, że dziś pociąga za sobą falę kolejnych zbrodni? Jakie mroczne tajemnice skrywa sielankowe na pozór miasteczko? Młodzieńcze nieporozumienia, gangsterskie porachunki czy splot nieszczęśliwych wypadków? Czy życie Felicji też jest zagrożone?

Spory, namiętności, interesy i krwawe porachunki. A w tle piękna, lecz obojętna na ludzkie dramaty przyroda. Po raz kolejny zapraszamy do urokliwego Kryszewa, gdzie jak w krzywym zwierciadle, w mikroskali, odbijają się problemy współczesności.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2020
  • ISBN: 9788381774895
  • Lektor: Wojciech Masiak
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Anna Klejzerowicz "Nagrobek" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Nagrobek
E-book
29,90 
Książka należy do serii
«Felicja Stefańska»
Osiedle odmieńców
Nagrobek
Królowa śniegu
-5%
Malina Mioduszewska
29 listopada 2020

Bardzo lubię pióro tej autorki. «Nagrobek» tak jak wiele poprzednich książek Anny Klejzerowicz, które miałam okazję czytać, to rewelacyjny thriller. Książka utrzymała mnie w napięciu i wciągnęła w fabułę. Razem z Felicją starałam się rozwikłać zagadkę zaginionej dziewczyny, jednak byłam co rusz zwodzona przez autora kolejnymi poszlakami. Szkoda, że to już ostatnia część o Felicji, bo doskonale bawiłam się z tą serią, a końcówka tego tomu raczej wskazuje na finisz. Byłabym zaskoczona gdyby wyszła kolejna część, ale nie ukrywam, że pozytywnie. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę