Angielski w typowych sytuacjach 1-3 - New Editon

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Chcesz swobodnie rozmawiać w codziennych sytuacjach?


Ucz się z kursami „Angielski w typowych sytuacjach – New Edition” – to praktyczne kursy konwersacyjne, które rozwijają umiejętność porozumiewania się w typowych sytuacjach i pozwalają bez trudu opanować język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.


Dlaczego warto wybrać kursy „Angielski w typowych sytuacjach – New Edition”?


To przydatne kursy dla tych, którzy już się uczyli, ale nadal mają problemy z mówieniem. Kursy obejmują prawie 50 tematów konwersacyjnych niezbędnych w codziennych sytuacjach – dialogi i sytuacje doskonalące wypowiadanie się, ponad 1500 zwrotów i pełnych zdań do powtarzania. Każda lekcja wprowadza nowy temat i uczy, jak samodzielnie tworzyć wypowiedzi. To łatwa i skuteczna nauka dla każdego!


W nowym wydaniu jeszcze więcej ćwiczeń i przykładów do powtarzania!


Co zawierają kursy?


Kurs „A Month in Brighton – New Edition” prezentuje tematy codziennych konwersacji; uczy, jak się zaprezentować, rozmawiać o rodzinie czy umówić ze znajomymi, pomaga rozwiązywać codzienne problemy u lekarza, w banku czy na zakupach.


„Holiday Travels – New Edition” obejmuje tematy związane z podróżą i wyjazdem na wakacje. Kurs rozszerza zasób słownictwa oraz uczy, jak zadawać pytania, wyrażać prośby, uzyskiwać informacje i rozwiązywać codzienne problemy podczas wyjazdu za granicę.


„Business English – New Edition” rozwija umiejętność komunikowania się w biurze i różnych sytuacjach biznesowych. Poprzez wszechstronne rozwijanie słownictwa uczy, jak bez trudu porozumiewać się w pracy, podczas podróży służbowej czy ubiegania się o nową posadę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-8006-151-4
  • Lektor: Aktorzy - Maybe Theatre Company
  • Wydawca: Dim
Dorota Guzik "Angielski w typowych sytuacjach 1-3 - New Editon" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę