JagodaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Jagoda” to trzecia odsłona sagi Anny Kasiuk zatytułowanej Łowiska.  Majka, zamieszkała w starym domu nad jeziorem, z ogromnym zapałem  prowadzi poradnię psychologiczną, a jej działalność cieszy się rosnącym  zainteresowaniem wśród mieszkańców Szczytna. Wszystko wskazywać by mogło  na szczęśliwe zakończenie tej niebanalnej historii, jaką zafundowało  jej życie. Ale tak nie jest... Pod tym pozornym szczęściem kryją się  dramaty, jakim młoda pani psycholog musi w dalszym ciągu stawiać czoło.  Paweł zapadł w śpiączkę i przebywa w olsztyńskim szpitalu, podczas gdy  jedynym pocieszycielem Majki pozostaje jego brat Robert. Pewnego dnia  Majka odkrywa, że jest w ciąży. Nie ma jednak pewności, który z braci  jest ojcem jej dziecka. Nie wie także czegoś o wiele ważniejszego, co  usilnie starał się przed nią ukryć starszy z nich. W obliczu klątwy  pojawienie się na świecie nowego potomka powoduje konieczność podjęcia  kolejnych dramatycznych decyzji,  bowiem krążąca wciąż po Łowiskach  topielica Matylda zamierza zrezygnować z własnych tęsknot i pragnień.


Ten powrót na tajemnicze Łowiska będzie dla was niezapomnianym  przeżyciem. Miłość, namiętność, tęsknota zawładną waszymi umysłami na  zmianę z dreszczem emocji, groźbą klątwy i wszystkim tym, co budzi  niepokój i nieludzki wręcz strach. Anna Kasiuk umiejętnie konstruuje  fabułę, wciągając w opowieść o miłości silniejszej od śmierci, wciąż  balansując na granicy gatunków, co sprawia, że „Jagoda” jest jeszcze  bardziej intrygująca i wciągająca. Polecam.


 Agnieszka Lingas-Łoniewska

 pisarka


 Anna Kasiuk urodziła się i mieszka pod Warszawą. Na co dzień planistka w  międzynarodowym koncernie. Swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła w  2014 roku, debiutując powieścią Piąte ? nie zabijaj, która zajęła III miejsce w konkursie czasopisma „Fanbook” na najlepszą książkę.

 Autorka bloga „Świat równoległy”, gdzie zamieszcza swoje opowiadania,  recenzje oraz relacje ze spotkań z autorami. Dotąd na rynku ukazały się  trzy jej powieści:

Piąte ? nie zabijaj, 2014

Lewy brzeg, 2015

Mroki Łowisk, 2016

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 11 marca 2019
Anna Kasiuk "Jagoda" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę