Postscriptum

Audio
Z serii: Pamiętaj o mnie #2
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Postscriptum
Tekst
Postscriptum
E-book
32 
Szczegóły
Opis książki

Drugi tom cyklu „Pamiętaj o mnie”, który skradł serca czytelniczkom.

Małgorzacie udaje się spotkać z tajemniczym nadawcą listów, ale odkrycie, kim on jest, bardzo ją zaskakuje. Musi ponownie zajrzeć w przeszłość, by przeanalizować wydarzenia sprzed dwudziestu lat, a życie płynie. Bohaterka boryka się z wydarzeniami dnia codziennego. Oprócz własnych, dopadają ją kłopoty najbliższych, które często przesłaniają walkę o własne szczęście. A to może czekać za progiem, bo jej serce mocniej zabiło do nadawcy listów...

Czy tajemniczy mężczyzna okaże się idealnym partnerem dla Małgorzaty? Czy bohaterce uda się wydobyć z dotychczasowego toksycznego związku? Uratować rodzinę, pomóc siostrze? A wreszcie osiągnąć szczęście, które dla niej jest tak ważne?

Na odpowiedzi musimy czekać do ostatniego rozdziału, jak to zwykle bywa w historiach pisanych przez życie.

***

„Anna Karpińska pisze o kobiecej duszy i skrywanych uczuciach. Gra na emocjach, które drzemią w sercu każdej kobiety. W tej historii wiele z nas odnajdzie cząstkę siebie”.

Wioletta Sawicka, pisarka

***

„Każdy z nas popełnia błędy. Niektóre rzutują także na życie bliskich nam osób. Między innymi dlatego ta historia tak angażuje. Małgorzata przez lata tkwiła w potrzasku własnej decyzji. Jesteśmy ciekawi, jak bohaterka wybrnie z trudnej sytuacji i czy odnajdzie upragnione szczęście. Anna Karpińska pisze o relacjach rodzinnych w sposób autentyczny, niemal intymny. Czujemy, że podobna historia miałaby szansę przydarzyć się każdej z nas. Gorąco polecam!”

Agata Kołakowska, pisarka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-8194-961-3
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Anna Karpińska "Postscriptum" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Postscriptum
E-book
32 
Aleksja Zawacka
27 stycznia

Kobiety są skłonne zrobić wiele, aby ratować rodzinę, często kosztem własnego szczęścia. To co przytrafiło się Małgorzacie, bohaterce drugiej części «Pamiętaj o mnie», może spotkać każdego z nas. Uwielbiam takie historie z życia wzięte. Polecam wam gorąco książkę „Postscriptum”. Sięgnijcie również po pierwszą część. Koniecznie musicie poznać historię Małgorzaty.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę