PokutaTekst

Z serii: Ze Strachem
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pokuta
Pokuta
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 57,80  46,24 
Pokuta
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
29,90  22,43 
Szczegóły
Audio
Pokuta
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
29,90  23,02 
Szczegóły
Opis książki

We wrześniu 1986 roku brutalne morderstwo wstrząsnęło niewielką nadmorską miejscowością. Na plaży znaleziono zwłoki młodej dziewczyny, Reginy Wieczorek. Miała dziewiętnaście lat i żadnych wrogów. Na szczęście szybko udało się znaleźć winnego. Tak przynajmniej sądzi milicja. Tymczasem pewnego listopadowego dnia na komisariacie pojawia się Jan Kowalski. Twierdzi, że zabił nie tylko Reginę, ale także pięć innych kobiet. Pozbawiał je życia z niezwykłą dla seryjnego mordercy regularnością – co siedem lat jedną.

Milicja staje przed zagadką: kim jest Jan Kowalski, bezwzględnym zbrodniarzem czy szaleńcem? Czy to możliwe, że od ponad trzydziestu lat nikt nie zauważył grasującego w okolicy mordercy? Co naprawdę spotkało Reginę i gdzie są inne ofiary Kowalskiego? I kim jest tajemniczy mężczyzna, który obiecuje młodym dziewczynom nowe życie, jeśli poświęcą to, co dla nich najcenniejsze?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 06 grudnia 2019
  • Rozmiar: 370 str. 5 ilustracji
Anna Kańtoch "Pokuta" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pokuta
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
29,90  22,43 
Pokuta
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
от 22,43 
Książka należy do serii
«Ze Strachem»
Wampir
Czerwony świt
Kłamczuch
-5%
Jaromir Toczek
23 marca 2020

Trzeci tom cyklu z komisarzem Deryło i w końcu rozwiązanie zagadki. Mocno wciągająca, klimatyczna i najmroczniejsza ze wszystkich części. Sporo również wątków psychologicznych, które dodają tylko intrygującej atmosfery i dynamiki akcji. Przeczytałem błyskawicznie! Świetny kryminał, nic dodać, nic ująć:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę