Wspomnienia w kolorze sepiiTekst

Z serii: Saga małopolska #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wspomnienia w kolorze sepii
Wspomnienia w kolorze sepii
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Wspomnienia w kolorze sepii
Wspomnienia w kolorze sepii
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Mimo wielu życiowych kłopotów oraz tragicznej śmierci ojca, Joanna stara się nie poddawać smutkowi. Nie jest to jednak łatwe. Każdego dnia na nowo musi szukać w sobie siły, by wspierać siostrę oraz matkę i radzić sobie z codziennością małego miasteczka nad Czarnym Potokiem. Żeby zapomnieć o złamanym sercu, coraz więcej czasu poświęca nowemu hobby - genealogii - w czym wspierają ją przyjaciółki: Marta i Elwira. Szukając informacji o urodzonej we Lwowie babci Danusi, Joanna zaczyna odkrywać, że losy jej rodziny były trudne i równie pogmatwane jak jej własne. Zakazana miłość, porzucenie, wojenne tragedie, niebezpieczeństwa i cudowne ocalenia - skrawki rodzinnej historii powoli zaczynają się układać w całość, tworząc opowieść o kobietach, które nie poddawały się losowi bez walki nawet w najbardziej dramatycznych okolicznościach. Szukając śladów z przeszłości, Joanna nie podejrzewa jednak, że czeka ją kolejna ciężka próba - gdy na jej drodze staną nagle dwaj mężczyźni: były narzeczony oraz tajemniczy Filip. Jak skończy się walka z duchami przeszłości? Czy Joanna stawi czoła swym lękom i na nowo uwierzy w szczęście?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 lutego 2020
  • Rozmiar: 400 str. 19 ilustracji
Anna J. Szepielak "Wspomnienia w kolorze sepii" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wspomnienia w kolorze sepii
Audiobook
Czyta Mirella Rogoza-Biel
29,95 
Książka należy do serii
«Saga małopolska»
Młyn nad Czarnym Potokiem
Wspomnienia w kolorze sepii
Znów nadejdzie świt
-5%
Eugenia Gajda
19 sierpnia

"Wspomnienia w kolorze sepii" to piękna historia o sile rodzinnych i przyjacielskich więzi oraz nieprzewidywalnych ludzkich losach, które bezlitośnie gmatwa wielka historia świata. Czytelnik ma okazję je śledzić w dwóch prowadzonych równolegle wątkach: współczesnym i historycznym. Ta powieść mnie do reszty zauroczyła. Czytałam tę książkę z wielką przyjemnością. Nie spieszyłam się. Po prostu cieszyłam się każdym zdaniem. Ta lektura to świetnie napisana powieść obyczajowa z ciekawym wątkiem historycznym i nutką romantyzmu. To piękna historia, którą poznałam z przyjemnością i wszystkim gorąco polecam. Jestem pewna, że nie będziecie żałować.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę