Życie cię kocha, LiliTekst

Z serii: Lilianna Berg #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nowa powieść autorki bestsellerowego ZOSTAŃ ILE CHCESZ

Lilianna Berg każdego poranka otwiera oczy i przyjmuje z radością to, co przyniesie kolejny dzień. Bo każdy dzień jest wyjątkowy, już nigdy się nie powtórzy.

Dziewczyna kolekcjonuje unikatowe, barwne sukienki, które odzwierciedlają jej osobowość, odwagę

i gotowość na podejmowanie nowych wyzwań.

Codziennie rano staje przed lustrem, patrzy z radością na swoje oblicze i mówi: „Życie Cię kocha, Lili”. Cztery proste słowa, które są początkiem wszystkiego.

Mimo utraty rodziców dziewczyna ma wyjątkową pogodę ducha i nosi głowę wysoko, a przeszkodom które napotyka na swojej drodze, dziarsko stawia czoła.

Spotkanie z radosną i kolorową Lili jest jak piękny letni poranek. Wnosi świeżość, energię, łamie utarte schematy i… daje kopniaka do tego, by w końcu się obudzić i zacząć

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 lipca 2019
Anna H. Niemczynow "Życie cię kocha, Lili" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Linda Paskiewicz
22 czerwca 2020

Z pewnością jest to jedna z najpogodniejszych książek, jakie do tej pory miałam okazję przeczytać. Powieści Anny Niemczynow zawsze skłaniają do refleksji, zatrzymania się na chwilę i przemyślenia tego, co dzieje się w moim życiu. W każdej jej książce znajdą się jakieś trudne sytuacje oraz trudne tematy, które przytłaczały i wywoływały negatywne emocje, przez które zastanawiała się nad swoim życiem, doceniając je, bo jak się okazuje, w wirze życia, często zapominamy o dobrych ludziach, którzy nas otaczają. To właśnie ich obecność, ich dobre słowo i uśmiech powodują, że życie mimo codziennych problemów staje się łatwiejsze do udźwignięcia. Serdecznie polecam tę powieść i inne autorstwa Niemczynow.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę