Powiedz życiu tak, Lili

Tekst
Z serii: Lilianna Berg #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lilianna Berg jest niepoprawną poszukiwaczką szczęścia bez powodu. Głęboko wierzy, że przyszła na świat po to, aby czerpać radość pełnymi garściami i obdarowywać nią innych.

Mimo codziennych trosk, w każdym doświadczeniu potrafi odnaleźć coś wartościowego. Nie buntuje się przeciwko temu, czego doświadcza, lecz dziarsko płynie z prądem życia.

Bo aby było ono piękne, trzeba mówić TAK. Trzeba być elastycznym na to, co nam przynosi, i trzeba wierzyć, że kocha nas takimi, jacy jesteśmy. BO JESTEŚMY CUDEM!

Spotkanie z radosną i pogodną Lili dodaje odwagi, energii i mocy do tego, aby wreszcie wyjść z cienia. Bo życie jest tylko jedno i tylko od nas zależy, czy przyjmiemy dary, jakie chce nam ofiarować.

Przestań się buntować. Powiedz TAK i żyj pięknie. Tak, jak Lili i jej barwni przyjaciele.

W książce znajdziesz 52 iluminacje!

Sugestie nowych zachowań, postaw i działań, które wprowadzone w życie, znacznie wpłyną na jego jakość.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Anna H. Niemczynow "Powiedz życiu tak, Lili" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Joanna Deren
20 sierpnia 2020

Sympatyczna, pełna ciepłej energii opowieść o pozytywnym nastawieniu do życia i wdzięczności wobec niego. Lili stara się poznać siebie lepiej i dzięki pełnym miłości radom babci Róży osiąga spokój i układa swoje życie według własnego planu. Autorka stara się udowodnić czytelnikowi, że mamy tylko jedno życie, nasz największy skarb, więc musimy przeżyć je tak aby czuć się w zgodzie ze sobą. Trzeba mówić życiu 'tak' i nie bać się. Książka jest pełna wartościowych fraz, które można wypisywać i cytować. Autorka przypomina też jak ważny jest dystans do życia i jak wiele potrafi zmienić w postrzeganiu życiowych trudności. Chętnie jeszcze kiedyś do niej wrócę, dziękuję Pani Annie Niemczynow za kolejna dawkę pozytywnej energii. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę