Zakazany romans księcia Westmoora

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jacob, książę Westmoor, nie przyjmuje zaproszeń na bale i rauty. Pogrążony w żałobie, skupia się na pracy w klubie dla dżentelmenów. Panny na wydaniu marzą o takim mężu, jednak książę patrzy na ich umizgi z politowaniem. Pewnego dnia poznaje w klubie tajemniczą Rose. Przebrana za egzotyczną tancerkę dziewczyna tańczy tak zmysłowo, że Jacob traci dla niej głowę. Jest zszokowany, gdy po kilku dniach spotyka ją w tym samym miejscu – tym razem szorującą podłogi. Gorączkowo szuka sposobu, jak związać się z Rose, nie wywołując skandalu. To okazuje się trudniejsze, niż oczekiwał.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 grudnia 2019
Ann Lethbridge "Zakazany romans księcia Westmoora" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«The Society of Wicked Gentlemen»
An Innocent Maid For The Duke
A Pregnant Courtesan For The Rake
A Secret Consequence For The Viscount
-5%
Natalia Kurpiewska
31 sierpnia 2020

Interesująca historia w stylu Kopciuszka, on z wyższych sfer, ona pomywaczka, jednak rodzi se między nimi uczucie, które okazuje się silniejsze niż przeciwności w postaci statusu socjalnego. Bardzo spodobała mi się postać księcia Jacoba opanowany i odpowiedzialny mężczyzna, który nie daje sobie zamydlić oczu byle zalotami. Od razu przypadł mi do gustu, tak samo z reszta jak Rose. Dobrze się bawiłam śledząc perypetie tej parki, z zainteresowaniem czekałam na rozwój wydarzeń. Mogę zdecydowanie polecić opowieść «Zakazany romans księcia Westmoora» wszystkim osobom szukającym rasowego romansu z happy endem, który nie jest przydługi ale dostarcza mnóstwo emocji. Ja bawiłam się doskonale przy czytaniu, mam wrażenie, że jeszcze kiedyś wrócę do tej książki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę