Mały szef kuchniTekst

Moja pierwsza książka kucharska
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

WITAJ WE WSPANIAŁYM KRÓLESTWIE GOTOWANIA!

Twoja pierwsza własna książka kucharska nauczy cię, jak siekać, mieszać, piec i gotować, a przy okazji rozbawi cię kulinarnymi dowcipami.

Przygotowując na śniadanie chlebek bananowy, urządzając pizza party czy podając na obiad dla całej rodziny słoneczną zupę i chipsy z jarmużu, a na deser pyszne ciastko czekoladowe z niespodzianką, poczujesz taką radość z gotowania, jaką do tej pory dawało ci tylko jedzenie podobnych pyszności.

Kucharze, do dzieła!

W książce znajdziesz:

wprowadzenie do gotowania, czyli opis zasad panujących w kuchni oraz listę potrzebnych naczyń i pomocnych sprzętów 25 twórczych i atrakcyjnych przepisów do wykonania samodzielnie lub z pomocą dorosłego szefa kuchni dokładne wskazówki, jak krok po kroku przygotować dania, wraz ze zdjęciami ilustrującymi kolejne etapy pracy fotografie każdej potrawy, pokazujące, jakie wspaniałości na końcu zobaczysz (i zjesz!) miejsce na zapiski i rysunki dużo zabawy i uśmiechu!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 listopada 2020
  • ISBN: 9788380742550
  • Tłumacz: Barbara Waniczek
  • Wydawca: Bukowy Las
  • Spis treści
Anjali Shah "Mały szef kuchni" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę