Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start

Tekst
Edukacja i rozwój zgodny z naturalnymi potrzebami przedszkolaka
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start
Audiobook
Czyta Katarzyna Faszczewska
Szczegóły
Opis książki

W jakim wieku posłać dziecko do przedszkola i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Czy warto inwestować w zajęcia dodatkowe? O co pytać wychowawców w przedszkolu? Jak znaleźć dla dziecka równowagę między nauką a zabawą? To tylko niektóre z pytań, które zadają sobie rodzice każdego z maluchów.  A może najważniejsze jest to, aby najpierw uświadomić sobie, że życie to nie wyścig. Że tak naprawdę nie ma w nim żadnego startu, ani tym bardziej żadnej mety. Dopiero zbudowanie bliskiej relacji ze swoim dzieckiem pozwala skutecznie wspierać je w procesie uczenia się, zgodnie z jego naturalnymi potrzebami.  Rewolucyjna książka psycholog dziecięcej Anity Janeczek-Romanowskiej i eksperta od metod nauczania Mikołaja Marceli to najlepsza inwestycja w rozwój twojego dziecka. Oprócz szeregu praktycznych przedszkolnych porad i podsumowania najnowszych badań naukowych, nie pozwala nam zapomnieć kluczowej prawdy: najważniejsze, z czym może wystartować w życiu dziecko to szczęśliwe dzieciństwo!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 13 stycznia 2021
Mikołaj Marcela "Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start
Niedostępna w sklepie
Czyta Katarzyna Faszczewska
Żaneta Łagowska
18 marca 2021

Relacja z naszym dzieckiem ma być niczym cenny skarb, o który warto się troszczyć. Rewolucyjna książka dla rodziców i wychowawców pełna wskazówek jak stworzyć z przedszkolakiem głęboką więź. Świetny drogowskaz dla młodych i tych trochę starszych rodziców którzy chcą poznać i wspierać rozwój i potrzeby swojego przedszkolaka. Myślę, że każdy znajdzie tu garść informacji przydatnych w codziennej pracy z naszymi pociechami. Ja polecam, gorąco!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę