Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy startAudio

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane

Osoby, który wyszukiwały tego autora, słuchały również

Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start
Tekst
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start
E-book
29,60  22,20 
Szczegóły
Opis książki

W jakim wieku posłać dziecko do przedszkola i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Czy warto inwestować w zajęcia dodatkowe? O co pytać wychowawców w przedszkolu? Jak znaleźć dla dziecka równowagę między nauką a zabawą? To tylko niektóre z pytań, które zadają sobie rodzice każdego z maluchów.


A może najważniejsze jest to, aby najpierw uświadomić sobie, że życie to nie wyścig. Że tak naprawdę nie ma w nim żadnego startu, ani tym bardziej żadnej mety. Dopiero zbudowanie bliskiej relacji ze swoim dzieckiem pozwala skutecznie wspierać je w procesie uczenia się, zgodnie z jego naturalnymi potrzebami.


Rewolucyjna książka psycholog dziecięcej Anity Janeczek-Romanowskiej i eksperta od metod nauczania Mikołaja Marceli to najlepsza inwestycja w rozwój twojego dziecka. Oprócz szeregu praktycznych przedszkolnych porad i podsumowania najnowszych badań naukowych, nie pozwala nam zapomnieć kluczowej prawdy: najważniejsze, z czym może wystartować w życiu dziecko to szczęśliwe dzieciństwo!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 03 kwietnia 2021
  • ISBN: 9788328715684
  • Lektor: Katarzyna Faszczewska
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Mikołaj Marcela "Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start
E-book
29,60  22,20 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę