Ryzykant

Tekst
Z serii: Figurantka #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Cała Ameryka opleciona siecią spisków. Aniela Wilk powraca z drugim tomem porywającej, sensacyjno-erotycznej Figurantki.

Bruce był agentem FBI. Przeszedł i widział naprawdę wiele. Ale dopiero pościg za tym konkretnym kartelem sprawił, że jego życie wywróciło się do góry nogami. Już samo spotkanie z Alice zmieniło wszystko. Wyszczekana pozorantka miała być tylko przynętą na złoczyńców, a okazała się ich prawdziwym celem. Dziewczyna sprawiła, że w żyłach Bruce’a nieraz gotowała się krew… I to nie tylko ze złości. Potem okazało się, że w tej sprawie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Myślał, że wie, co to znaczy liczyć tylko na siebie. A przecież nie zdawał sobie wtedy sprawy, że cały układ jest przeciwko niemu.

I chociaż problemów nie ubywa, po dramatycznych wydarzeniach z rodzinnego domu Bruce’a liczy się tylko jedno pytanie.

Gdzie jest Alice? Szalony, wolny duch zapadł się pod ziemię. Nie z własnej woli.

Były agent musi ją odnaleźć. Tropy prowadzą do szalonego świata, w którym nie ma granic między prawem i bezprawiem. W kolumbijskiej selwie nie liczą się nawet najbrutalniejsze znane im zasady.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 września 2020
  • ISBN: 9788380538054
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Aniela Wilk "Ryzykant" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Faustyna Szczesniak
29 listopada 2020

"Ryzykant" to druga cześć serii Anieli Wilk o Alice i Bruce'a. Byłam bardzo ciekawa, w która stronę potoczą się ich losy. Podobnie jak jej poprzedniczka «Figurantka», ta książka dostarcza wielu wrażeń i tajemnic. Historia porywa już o pierwszej strony, wciągająca i lekka fabuła, która pomaga się zrelaksować i nieraz nieźle rozśmieszyć. Polecam czytać po kolei jako, że obie części są ze sobą ściśle powiązane. Ekscytująca lektura, do której na pewno jeszcze kiedyś wrócę. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę