Cassiano Boss

Audio
Z serii: Dangerous #1
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Cassiano Boss
Cassiano boss
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Pakt, który zmienił więcej niż jedno życie


Powalająco przystojny Włoch skrywający wielką tajemnicę zakochuje się w zwykłej dziewczynie. Brzmi jak bajka? Ona już dawno przestała w nie wierzyć.


Dwudziestosześcioletnia Anastasia Jones pracuje w punkcie na dawania paczek. Wiedzie normalne życie, które jednak jej nie zadowala. Szuka mężczyzny na stałe, lecz do tej pory żaden z kandydatów nie potrafił ujarzmić jej burzliwego temperamentu. Co więc się stanie, gdy na swojej drodze spotka niebezpiecznego gangstera z podejrzaną przeszłością? Miłość nie wybiera, ale przeznaczeniu przecież można pomóc.


Dwudziestodziewięcioletni Cassiano Lorenzo, przystojny i bogaty prezes jednej z największych korporacji w Nowym Jorku, jest obiektem westchnień każdej kobiety. Co środę wysyła tajemnicze paczki do Włoch. Piękna pracownica punktu nadawczego sprawi, że jego świat wywróci się do gory nogami. Czy mężczyzna z mroczną przeszłością będzie potrafił okiełznać pannę Jones i ukryć ją przed swoją włoską rodziną? Jaką tajemnicę skrywa za oceanem?


_____


O autorce:


Angelika Łabuda – z wykształcenia dietetyk kliniczny, z zamiłowania pasjonatka książek (zwłaszcza romansów), recenzentka, blogerka. Prowadzi profil na Instagramie @book_by_angeline, publikuje również teksty na Wattpadzie pod pseudonimem Boss Girl. To właśnie tam odkryła swoją pasję do tworzenia niebanalnych historii, które rozpalają kobiece zmysły.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 29 lipca 2020
  • ISBN: 978-83-66611-98-6
  • Lektorzy: Agnieszka Michalska, Aleksander Nuwak
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Angelika Łabuda "Cassiano Boss" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Cassiano boss
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę