3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Virion. Zamek

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Virion. Zamek
Virion. Zamek
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 87,33  69,86 
Virion. Zamek
Audio
Virion. Zamek
Audiobook
Czyta Grzegorz Pawlak
49,90 
Szczegóły
Opis książki

Gdy spotkał Achaję był już Szermierzem Natchnionym – bogiem miecza i wrakiem człowieka. Oto opowieść o tym jak stał się jednym i drugim.

Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca kłopotów. Szaleństwo osiąga apogeum a Tadia i Virion stają ramię w ramię do walki ze wspólnym wrogiem.

Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła, nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
Andrzej Ziemiański "Virion. Zamek" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Virion. Zamek
Audiobook
Czyta Grzegorz Pawlak
49,90 
Tom Dom
16 lutego 2021

Super lektura ;)) świetnie napisane!! Naprawdę warto przeczytać. POLECAM!!! Cały cykl od Achaji po pomnik cesarzowej Achaji i cały cykl Viriona!!

Aleksy Okula
15 marca 2021

Książkę czyta się szybko i przyjemnie, kolejne rozdziały są dobrze rozłożone na bohaterów nowych i starych, dzięki czemu jeszcze lepiej ich poznajemy. Sama stolica i zaprezentowana władza w Cesarstwie jest fajnie pokazana, a brak dziedziczności wśród monarchii jest ciekawym aspektem wyróżniającym tą powieść. Specyfika pracy w zawodzie służb jest wciągającym aspektem przez swoje niebezpieczeństwo – tu jeden błąd może powodować Twoją śmierć z rąk własnych ludzi. To pokazuje jak niebezpieczny jest ten świat i zarazem bardzo wciągający przez swoją presję, ale też chciwość zdobywania coraz większej władzy. Ostatecznie uważam to za świetne wprowadzenie do większej intrygi, która mam nadzieje będzie dobrze rozwijała bohaterów i ich sojuszników. ;Polecam!

zebookiempodreke
13 marca 2021

Fenomenalna książka i przykład naprawdę dobrej polskiej fantastyki. Przygody Viriona zachwyciły mnie, postać została świetnie wykreowana, a świat przedstawiony został w rewelacyjny sposób. Z pewnością sięgnę po więcej!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę