Virion. Obława

Tekst
Z serii: Imperium Achai #2
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Virion. Obława
Virion. Obława
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 67,83  54,26 
Virion. Obława
Audio
Virion. Obława
Audiobook
Czyta Grzegorz Pawlak
37,90  27,67 
Szczegóły
Opis książki

Gdzieś na krańcu imperium Virion znajduje osadę zamieszkałą przez wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, jak on.

W miejscu, gdzie nikt nikogo nie pyta o przeszłość mógłby znaleźć cichy kąt dla siebie i swojej niezwykłej żony. Chociaż na chwilę, zanim podejmie decyzję, gdzie ruszać dalej. Widmo wielkiej obławy zmusza go jednak do pośpiechu i uświadamia, że tak naprawdę…nie ma już gdzie uciekać. Poza granicami imperium ma do wyboru przeprawę przez szalejące morze, bezlitosną pustynię albo pogrążone w wojnie Królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem. Może też usiąść na progu swojej chaty i modlić się, aby naganiacze z obławy go nie zauważyli. I byłoby to wyjście tak samo dobre, jak wszystkie inne, które Virion ma do wyboru, gdyby nie jeden mały szczegół. Za sprawą prefekt Taidy jego śladem rusza nie kolejny oddział zbrojnych, ale wyjątkowo zdolna czarownica.

Ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Oraz wredna na tyle, że za odpowiednią opłatą zadba o to, by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Andrzej Ziemiański "Virion. Obława" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Virion. Obława
Audiobook
Czyta Grzegorz Pawlak
37,90  27,67 
Książka należy do serii
«Imperium Achai»
Virion. Obława
Virion. Adept
Virion. Szermierz
-5%
Urban Kasprzycki
01 czerwca 2021

Jestem w tym świecie zakochany od pierwszego tomu Achai. Pan Ziemiański trzyma poziom z pierwszej części udowadniając, że konsekwentnie realizuje plan powieści. Fabuła jest nieskomplikowana ale i nie pozwala na nudę. W książce widać pewną powtarzalności schematów znaną z innych książek autora. Mimo wszystko jest dobra i wciągająca. Z niecierpliwością czekam na kolejną część!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę