Wielka księga nalewek

Tekst
602 receptury nalewek, likierów, win, piw, miodów
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W książce zgromadzono ponad 600 receptur łatwych do wykonania domowym sposobem nalewek, likierów, win, piw i miodów, którymi można się nie tylko leczyć, ale również sprawiać przyjemność podniebieniu. Jest to pełne wydanie formie ebooka książki wydanej wcześniej jako papierowa i od lat cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników - mającej kilka wydań polskich i wydanie czeskie

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2019
Andrzej Sarwa "Wielka księga nalewek" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Augustyn Oles
21 kwietnia 2020

W życiu każdego konesera przychodzi taki moment kiedy to sam chciałby podjąć się szlachetnej czynności wyrobienia własnego trunku alkoholowego. W naszym regionie kulturowym nalewki cieszą się olbrzymia sławą, wiele osób wierzy też w ich lecznicze właściwości. Przewodnik «Wielka księga nalewek» to świetna pozycja dla laków w domowym wyrabianiu alkoholu, wszystkie procesy są dobrze rozpisane od podstaw, zrozumiałym i lekkim językiem. Dodatkowo mamy trochę gotowych przepisów od autorów na domowe naleweczki. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę