Upiór w ruderzeTekst

Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Upiór w ruderze
Upiór w ruderze
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 78,58  62,86 
Upiór w ruderze
Audio
Upiór w ruderze
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
44,90  32,78 
Szczegóły
Opis książki

Jak może się skończyć przygoda, w której biorą udział trzy niezbyt rozgarnięte dziewoje i zdobyczna armata Pradziadunia? Wiadomo – wystrzałowo!

Ale to dopiero początek ambarasu!

Bo przejście ze stanu ciała do stanu czystego ducha jest relatywnie proste. Gorzej, że gdy ciało grzeszne za życia pozostawia na czystym duchu pewne…przybrudzenia. Kawalifikuje się wtedy dusza do pokutowania, a pokutowanie jest męczące. Ale to nie znaczy, że nie może być zabawne.

Pałac w Liszkowie, przerobiony na potrzeby rzeczonej pokuty, na najprawdziwszy Straszny Dwór, stanie się zatem areną zdarzeń nieprawdopodobnych. I przerażajacych. I wielce zabawnych. Oczywiście, w zależności od tego, którego uczestnika owych wydarzeń o zdanie zapytacie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 czerwca 2020
Andrzej Pilipiuk "Upiór w ruderze" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Upiór w ruderze
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
44,90  32,78 
Berenika Jagielka
15 września 2020

Pan Andrzej Pilipiuk zaserwował mi po raz kolejny wspaniałą ucztę czytelniczą już w samym prologu! Opowieść o mieszkańcach pałacu hrabiów Liszkowskich z Liszkowa, która rozbawiła mnie do łez. Świetny, lekki styl, autentyczny klimat opisywanych czasów i błyskotliwy humor, które wciągają i wyśmiewają pewne absurdy, które wszyscy dobrze znamy. Historia zawierająca kilka równych linii czasowych, zgrabnie połączonych ciągiem przyczynowo-sktkowym. Rewelacyjna pozycja na wakacje czy relaks, gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę