Być parą i nie zwariować

Tekst
1
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Być parą i nie zwariować
Być parą i nie zwariować
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 68,80  55,04 
Być parą i nie zwariować
Audio
Być parą i nie zwariować
Audiobook
Czyta Janusz Zadura, Magdalena Schejbal
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Szczęśliwe życie we dwoje. To możliwe!

Większość ludzi postrzega udany związek jako jeden z filarów szczęśliwego życia. Jednak życie we dwoje, mimo że wymarzone, niesie ze sobą dziesiątki problemów i dylematów.

Jak pogodzić pragnienia, nawyki i życiowe cele dwóch osób? Czy namiętność może trwać wiele lat? W jaki sposób pielęgnować swoją indywidualność, tworząc jednocześnie szczęśliwą parę? Czy związek to romans czy sojusz? Co jest ważniejsze: rozsądek czy uczucia? Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?

Dwoje cenionych terapeutów – psycholożka Katarzyna Miller i seksuolog Andrzej Gryżewski – w książce Być parą i nie zwariować zmierzy się nie tylko z tymi, ale również z wieloma innymi, najczęściej występującymi w związkach problemami oraz dylematami i spróbuje znaleźć najlepszy sposób, by je rozwiązać.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 października 2019
Katarzyna Miller "Być parą i nie zwariować" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Być parą i nie zwariować
Audiobook
Czyta Janusz Zadura, Magdalena Schejbal
34,90  25,48 
Książka należy do serii
«Poradniki psychologiczne»
Dar. 12 lekcji, dzięki którym odmienisz swoje życie
7 nawyków szczęśliwego małżeństwa
Znaleźć faceta i nie zwariować
-5%
Pankracy Koc
23 grudnia 2019

Katarzyna Miller i Andrzej Gryżewski to znani terapeuci z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego nie byłem zaskoczony ich poradnikiem, który dostarczył mi wiele przyjemności. Oczywiście rzecz toczy się wokół związków i że nie jest to tylko namiętność, a wymagająca pracy i zaangażowania relacja, którą buduje się przez lata. Pełna przykładów par i najczęstszych związkowych problemów książka, która napawa optymizmem. Pomaga zrozumieć międzyludzkie zawiłości. Lekka lecz ciekawa. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę