3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Bez skrupułów

Tekst
Z serii: Myron Bolitar #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Są oznaki, które pozwalają rozpoznać zamachowca-samobójcę. Izraelski wywiad sporządził ich listę –dwanaście symptomów.


Jack Reacher, jak każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia ze sprawami amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego, zna ją na pamięć. Dlatego, jadąc w nocy nowojorskim metrem, zwraca uwagę na kobietę, która wydaje mu się idealną kandydatką na terrorystkę. Kiedy, chcąc zyskać na czasie, próbuje nawiązać z nią rozmowę, nieznajoma wyciąga pistolet i strzela sobie w głowę.


Sprawą dziwnego samobójstwa Susan Mark, która – jak się okazuje – pracowała w Pentagonie, interesują się służby bezpieczeństwa. Ale nie tylko. Za informacje, które posiadała, niektórzy są gotowi zabijać.


A Reacher staje się ich celem numer jeden.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lipca 2020
Harlan Coben "Bez skrupułów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Myron Bolitar»
El último detalle
El miedo más profundo
La promesa
-5%
Martyna Czarniak
28 października 2020

Pierwszy tom wspaniałej serii o Myronie Boltairze Harlana Cobena, to już absoluty klasyk. Bardzo mi się spodobała, nie mogłam się od niej zupełnie oderwać. Czyta się jednym tchem, bardzo lubię książki tego autora. W mojej opinii Coben jest doskonałym pisarzem, zdecydowanie najlepszym w swoim gatunku. Jego twórczość zawsze prezentuje rozbudowaną fabułę, mnóstwo szczegółów, genialnych dialogów, ale przede wszystkim – nieoczekiwane zwroty akcji. Myron Bolitar, jest postacią, której nie da się nie lubić, a intryga jest doskonale dopracowana i przemyślana. Polecam osobom, które lubią kryminały:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę