Spełniona fantazja

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Bo w nocy nie mogę spać, tylko wciąż myślę o tamtym pocałunku. Wyobrażam sobie, że znów trzymam cię w ramionach. Wiem, że nie powinienem, bo przecież pracujesz dla mnie, lecz to silniejsze ode mnie. A teraz, gdy przy wszystkich głośno powiedziałaś, że jesteśmy kochankami i świat się nie skończył… nie mam już powodów, żeby się powstrzymywać”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Andrea Laurence "Spełniona fantazja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Róża Wojtkiewicz
11 maja 2020

Nie wiem czy z własnej, nieprzymuszonej woli sięgnęłabym w bibliotece po romans. Przypuszczam, że nie. «Spełniona fantazja» trafiła w moje ręce przypadkiem, leżała bezpańsko na stoliku w poczekalni do dentysty. Ku mojemu zdziwieniu książka okazała się niesamowicie wciągająca. Oczywiście fabuła jest zarysowana dość prosto, ale przecież właśnie wokół emocji i miłości obraca się esencja tego gatunku. Romansik między podwładną i jej przełożonym, scenariusz jakich wiele. Ale byłam ciekawa jak długo uda im się zachować to w tajemnicy i jak rozwinie się cała sytuacja. Wciąga i intryguje. Książkę z poczekalni pozwoliłam sobie pożyczyć na wieczne nieoddanie, ale liczę, że suma jaką zostawiłam u lekarza pokrywa i kilkudziesięcio-stronicową książeczkę…

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę