Rozwód? Nigdy!

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Andrea Laurence za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nienasyceni, odszukali się ustami i stęsknieni ich smaku całowali się namiętnie. Ale Scarlet nie do końca uwolniła się od lęku, że znów go utraci. Bo kiedy w ich małżeństwie działo się coraz gorzej, a Mason, zanim się wyprowadził, zaczął sypiać w pokoju gościnnym, jego oddalanie się było dla niej katastrofą, której nie potrafiła zapobiec. Tak więc zanim wylądowali w łóżku, głos rozsądku podpowiadał jej, że to przecież może nie oznaczać trwałego pojednania. Emocje jednak jak zwykle wzięły górę..

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Andrea Laurence "Rozwód? Nigdy!" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Walentyna Landowsky
12 maja 2020

Niedługi, ale jakże intensywny i namiętny romans od wydawnictwa Harlequin. Historia burzliwej i skomplikowanej relacji małżeńskiej Scarlet i Masona. Ich związek to prawdziwy rollercoaster emocji, rozstania i powroty, namiętne noce pojednania i spanie osobno podczas kolejnej. Wszystkiemu towarzyszy nieustanny strach przed przed stratą ukochanej osoby. Do czego to wszystko doprowadzi dowiecie się czytając książkę Andrei Laurence. Będzie gorąco i dynamicznie. Fani gatunku na pewno będą usatysfakcjonowani. Mnie się podobało, mogę polecić z czystym sumieniem. Jeden z lepszych erotyków jakie czytałam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę