Erotyczna fascynacja

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lucy i Oliver spotykają się u notariusza, by wysłuchać testamentu sporządzonego przez jego sędziwą ciotkę. Okazuje się, że olbrzymia fortuna Alice Drake przypadła właśnie Lucy. To szok dla wszystkich, zarówno dla niezamożnej Lucy, jak i dla bogatej rodziny Drake’ów. Oliver wnosi pozew o unieważnienie ostatniej woli ciotki. Postanawia także bliżej poznać Lucy, bo jest ciekaw, w jaki sposób zmanipulowała starszą panią. Choć w walce o spadek są przeciwnikami, budzi się w nich pożądanie...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 01 czerwca 2019
Andrea Laurence "Erotyczna fascynacja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Harlequin Gorący Romans»
Powiedz, że mnie pragniesz
Najkrótszy romans świata
Podwójna gra
-5%
Malina Komarek
19 maja 2020

Pożądane może pojawić się w nas w najmniej oczekiwanym momencie. Wygląda na to, że czasami do sytuacji jego rozbudzenia może doprowadzić nawet okoliczność śmierci członka rodziny;) Lucy odziedziczyła ogromny spadek po zmarłej bogaczce Alice Drake. Dziewczyna nie jest zamożna, w przeciwieństwie do pozostałych członków rodziny kobiety. Ostatniej woli Alice nie może zrozumieć Oliver, który wnosi pozew o unieważnienie testamentu i postara się dowiedzieć dlaczego jego ciotka wybrała właśnie Lucy. Książka Andrei Laurence to ciekawy, nieprzewidywalny erotyk, który wciągnął mnie bez reszty. Czyta się szybko, a język jest lekki i przyjemny, Polecam przeczytać opowiadanie «Erotyczna fascynacja».

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę