3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wierne serca

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Calista Gianopoulous jest w szoku, kiedy na pogrzebie jej ojca zjawia się jej były kochanek Lukas Kalanos. Była pewna, że Lukas przebywa w więzieniu. Nie wie, że został skazany na podstawie fałszywych zeznań jej ojca, które udało się obalić. Teraz Lukas zamierza się odegrać na niej i na jej rodzinie. Nie wie jednak, że Calista urodziła jego dziecko…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Andie Brock "Wierne serca" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Angela Dykas
31 lipca 2020

Lukas Kalanos chce zemsty na rodzinie Gianopoulous. Odsiedział ponad 4 lata w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił, ale teraz nie popełni tego błędu… Jedynym problemem jest to, że osoba, na której chciał się zemścić umiera. Calista żegna ojca wyłącznie z szacunku, na który ten nawet nie zasłużył, bowiem nigdy jej nie kochał, ale ona czuje się zobowiązana. Po drugiej stronie grobu zauważa Lukasa, mężczyznę, któremu oddała dziewictwo tuż przed jego aresztowaniem. Dlaczego tu jest i czy zachowa dla siebie sekret ich wspólnej nocy? Przeczytałam to jednym tchem i stwierdziłam, że jest tu wszystko, czego czytelnik romansu oczekuje od książki. Było to opowiadanie seksowne, egzotyczne… i pięknie napisane. Calista i Lukas byli barwnymi, intensywnymi postaciami, w których nie tylko się zakochałam, ale tak naprawdę nie mogłam wybrać, komu z nich kibicować. Polecam! :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę