3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Niepokorna narzeczona

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W dniu zaręczyn księżniczka Annalina uświadamia sobie, że za nic w świecie nie chce poślubić króla Raszida Zahaniego. Ucieka z przyjęcia zaręczynowego, ale dogania ją królewski ochroniarz. Ponieważ natychmiast obok zjawia się paparazzo, Annalina wpada na pomysł wywołania skandalu, który uniemożliwi planowany ślub. Całuje ochroniarza przed obiektywem kamery. Nie wie jednak, że to brat jej narzeczonego, książę Zahir Zahani. I teraz to jego będzie musiała poślubić…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Andie Brock "Niepokorna narzeczona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Faustyna Cieply
09 kwietnia 2020

Oj Annalina.. Aleś dziewczyno namieszała! Osobiście, uwielbiam romanse tego typu, pokręcona historia, w którą główna bohaterka wplątała się sama przez własną naiwność. Czytam to z niemałą satysfakcją, choć nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy… Nie mniej jednak, książka mi się bardzo podobała, nie pozwala przestać czytać do momentu aż dowiemy się jak Annalina wykaraskała się z ze swojej uczuciowej pułapki. Pomysłowa fabuła i ciekawi bohaterowie, a na dodatek sporo zmysłowości. Jak najbardziej polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę