Paryska przygoda panny Martin

Tekst
Wejdź do magicznego świata Amanda McCabe za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Diana Martin ukończyła ekskluzywną pensję. Teraz, zgodnie z oczekiwaniami rodziny, powinna wyjść za mąż. Jednak ona widzi swą przyszłość inaczej. Z entuzjazmem przyjmuje propozycję od redaktora magazynu dla kobiet, by pisać reportaże z Paryża. Oszołomiona miastem, wytwornym towarzystwem i wystawą światową, chętnie korzysta z rad i pomocy Williama, kuzyna najlepszej przyjaciółki. William czuwa nad jej bezpieczeństwem i ratuje ją z groźnej opresji. Zakochana w nim Diana chciałaby wierzyć, że to dowód gorącego uczucia, ale boi się zapytać, a jeszcze bardziej - usłyszeć odpowiedź. Na szczęście jest rezolutną panną i wie, jak opanować lęk…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 grudnia 2020
Amanda McCabe "Paryska przygoda panny Martin" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Roksana Kusek
24 stycznia

Całkiem ciekawa opowieść, która nieźle mnie zaskoczyła. Na tę książkę trafiłam w poczekalni u fryzjera, zupełnie przypadkiem. W rezultacie tak mnie wciągnęła, że czytałam ją dalej podczas oddawania się upiększającym zabiegom. Ciekawa historia i nieszablonowe postaci. Jak na wydawnictwo Harlequin – ogromne zaskoczenie. Nawet nie ma literówek! Polecam serdecznie, coś lekkiego na odprężenie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę