Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Problemy w pracy, stres w domu, nuda, impreza, chwila relaksu ? wiele jest iluzorycznych powodów, dla których palacze czują się zmuszeni sięgnąć po papierosa. Chociaż wiemy, że palenie szkodzi nam i naszym dzieciom i bardzo chcemy rzucić, często nie potrafimy tego zrobić. Dzięki znanej na świecie od lat metodzie Allena Carra miliony palaczy rzuciły palenie. Tę książkę Allen Carr adresuje specjalnie do palących kobiet..


Autor dostrzega pewne szczególne aspekty, istotnie wyróżniające kobiety i mające wpływ na widzenie przez nie nałogu. Kobiety w większym niż mężczyźni stopniu, obawiają się odstawienia papierosów, odczuwają silniejszy lęk przed ich utratą, ponieważ w ich odczuciu, papierosy to  jeden z elementów gwarantujących poczucie bezpieczeństwa. Podejście kobiet do palenia i papierosów jest inne od męskiego, bardziej emocjonalne. Palenie to, jak sądzą,  element ich osobowości. Książka mówi o wyjątkowo prostym sposobie rzucenia palenia, pochylając się w szczególności nad motywami, problemami i emocjami kobiet, uwzględniając ich wrażliwość i lęki, poruszając szczególne struny by w ten sposób ułatwić cały proces wychodzenia z nałogu. Metoda Allena Carra pozwala skończyć z paleniem bez bólu, bez straszenia, bez tycia i bez silnej woli. Usuwa psychiczną potrzebę palenia. Dzięki niej już wiele kobiet z przyjemnością uwolniło się od nałogu i na zawsze odzyskało wolność, nie tracąc przy tym nic ze swej kobiecości i atrakcyjności.
Czy kiedykolwiek postanawiałaś być palaczką do końca życia? Chcesz rzucić, próbujesz, i znów zaczynasz od nowa? Rzuć skutecznie palenie metodą Allena Carra. Jeśli nie zrobisz tego teraz, to kiedy?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Allen Carr "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Izabela Jakubiak
03 lutego 2020

Samo przeczytanie książki oczywiście nie jest wystarczające, aby rzucić palenie. Trzeba chcieć! Niemniej jednak, książka Allen Carr pomaga w pogodzeniu się z całą prawdą nikotynizmu, zrozumieniu nałogu i tego, że siedzi on w naszej głowie i zdecydowanie pomaga w rozpoczęciu tej trudnej drogi jaką jest rzucenie. Ja jestem w trakcie tej ciężkiej podróży już jakiś czas i przyznam, że zdarza mi się wrócić do książki i czytać od nowa fragmenty, które najbardziej zapadły mi w pamięć i zmotywowały. Polecam każdej silnej kobiecie, która zdecydowała się pożegnać raz na zawsze ten paskudny nałóg. Dasz radę!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę