Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Palacze wiedzą, że palenie jest niezdrowe, drogie i aspołeczne. Co trzyma ich w nałogu, skoro woleliby tego nie robić? To strach przed życiem bez papierosa i złudzenie, że palenie sprawia przyjemność, pomaga się odprężyć i skoncentrować, łagodzi stres albo zabija nudę. Gdyby to była prawda, palacze byliby bardziej zrelaksowani, mniej zestresowani albo znudzeni niż niepalący. Tak nie jest. Używając logicznych i racjonalnych argumentów Allen Carr obala te mity i iluzje, pokazując palaczom, jak działa to, co nazywa "nikotynową pułapką".

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
  • Rozmiar: 220 str. 6 ilustracji
Allen Carr "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Florian Turowski
27 listopada 2019

Muszę powiedzieć, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej książki, wiedziałem o niej od dawna, ale wątpiłem, by to pomogło. Jestem palaczem z piętnastoletnim doświadczeniem. Wiele razy próbowałem rzucić palenie i nic nie pomogło. Ale technika Allena Carra naprawdę działa !!! To czysta psychologia, wiara w siebie, że nie możesz przestać. Carr doskonale wyjaśnia pranie mózgu, abyś natychmiast zrozumiał i poczuł, jak głupie to jest. Nie palę od 3 miesięcy !!! Polecam wszystkim intensywnym palaczom!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę