Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Allen Carr – twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway - odkrył, że jego metoda działa z równie dużą skutecznością w przypadku pomocy przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Książka mówi o wyjątkowo prostym sposobie utraty wagi, który pozwala przede wszystkim czuć się dobrze w swoim ciele. Metoda Allena Carra pozwala skończyć z nadwagą bez stresu, bólu, poczucia straty w zgodzie ze swoim organizmem. Jest unikalna i wyjątkowa zarazem, bo pozwala tracić kilogramy bez odmawiania sobie swoich ulubionych produktów i bez stosowania drakońskiej diety. Dzięki metodzie Allena Carra miliony ludzi na całym świecie poznały prostą receptę na  kontrolę  wagi ciała, osiągnęły dokładnie taką wagę, jakiej pragnęły – a przede wszystkim - cieszą się PEŁNIĄ ŻYCIA.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Allen Carr "Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Osoby, które czytają tę książkę, przeczytały również

Zbigniew Zelasko
23 grudnia 2019

Zachęcony poprzednią książką autora, która pomogła mi rzucić palenie, wziąłem i tę. Książka napisana językiem zrozumiałym dla każdego, nie jestem pewny czy udałoby mi się wprowadzić polecana przez pisarza metodę w życie ale na pewno składnia ona do refleksji nad własnymi nawykami żywieniowymi. Niektóre wskazówki wydają się naprawdę cenne, a podawane przez autora przykłady służą za dowody. Ciekawe, nowe spojrzenie na problem otyłości.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę