Winna

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Winna
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Ona jest zawsze winna…


Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: jej ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i jej były ukochany, który ją zdradził, a mimo to cały czas kobieta go widuję. W końcu Warren pracuje dla jej ojca.


Wendy czuje, że pętla wokół jej szyi z każdym dniem coraz bardziej się zaciska. Nadzieją na odmianę jej życia i odrobinę szczęścia staje się wojskowy Jim. Jednak kobieta szybko się przekona, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje.


Jeśli Wendy miała nadzieję, że zasługuje na to, aby być szczęśliwa, może się okazać, że los znowu sprawi, że jej życie skomplikuje się jeszcze bardziej. W końcu to ona jest zawsze winna...


Alicja Sinicka, autorka "Oczu wilka" powraca z niezwykle wyczekiwaną powieścią!


__


O autorce:


Alicja Sinicka – młoda, polska autorka, która zadebiutowała bardzo dobrze przyjętym w Polsce tytułem "Oczy wilka". Fani są ciekawi, czy i tym razem ich zaskoczy i czy jej powieść okaże się równie wielkim bestsellerem, jak jej debiut. Autorka na co dzień poświęca się roli matki i żony, jest też miłośniczką psów. Zawodowo jest inżynierem i ekonomistką, a każdą wolną chwilę poświęca pisaniu, które jest jej wielką pasją. Pochodzi z Oławy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 kwietnia 2021
  • ISBN: 978-83-66890-48-0
  • Lektor: Daria Brudnias
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Alicja Sinicka "Winna" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Winna
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę