W jego oczachAudio

Z serii: Oczy wilka #2
Posłuchaj fragmentu
Wejdź do magicznego świata Alicja Sinicka za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
W jego oczach
W jego oczach
W jego oczach
E-book
29,90  23,02 
Szczegóły
Opis książki

Alicja Sinicka, która rozkochała polskie czytelniczki w Arturze o wilczych oczach, wraca z kontynuacją bestsellera „Oczy wilka”


Lena i Artur zaczynają nowy rozdział w swoim związku. Po dwóch latach wspólnego życia zaręczyli się. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic.


Kiedy wokół niej zaczynają dziać się dziwne rzeczy, w które nikt nie chce wierzyć, kobieta podejrzewa, że może być chora. Zupełnie jak jej ciotka… Lena czuje, że jest prześladowana i z każdym dniem coraz mniej ufa swojemu wybrankowi.


Sytuacja pogarsza się, kiedy do ich domu wprowadza się Borys, współpracownik Artura. Pomaga mu w tajemniczym projekcie. Mężczyzna okazuje się zupełnym przeciwieństwem jej narzeczonego. Jest ciepłem kojącym jego chłód, a także ostoją w trudnych chwilach, kiedy Artur ją odtrąca. Czy Lena złamie przysięgę, którą złożyła Mangano? Czy wiążąc się z mężczyzną o wilczych oczach, popełnia wielki błąd?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 16 sierpnia 2020
  • Czas trwania: 9 godz. 08 min 01 sek.
  • ISBN: 978-83-66654-00-6
  • Lektor: Aneta Todorczuk
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Alicja Sinicka "W jego oczach" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
W jego oczach
E-book
29,90  23,02 
Książka należy do serii
«Oczy wilka»
Oczy wilka
W jego oczach
Otwórz oczy
-5%
Wisława Krygier
29 października 2020

"W jego oczach" to kontynuacja dalszych losów Leny i Artura pierwszej części «Oczy wilka». Para właśnie się zaręczyła po dwóch latach związku. Lena ma jednak wciąż mnóstwo wątpliwości, ponieważ jej ukochany nadal ma przed nią tajemnice. Czy ich związek przetrwa próby jakie stawia przed nimi życie? Jestem pod wrażeniem w jaki sposób autorka podeszła do kontynuacji, bałam się trochę po przeczytaniu pierwszej części, że «W jego oczach» będzie naciągana ale na szczęście pomyliłam się. Gorąco polecam te książkę!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę