Obserwatorka

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Obserwatorka
Tekst
Obserwatorka
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Nowa powieść domestic-noir autorki bestsellerowej „Stażystki”


Lepiej zasłaniaj okna po zmroku. Nawet jeśli nie masz nic do ukrycia.


Iza i Arek kiedyś byli przyjaciółmi. Wychowali się na tym samym oławskim osiedlu. Ona w ubóstwie, on w pięknym domu z dużymi oknami. Zawsze ją fascynował, ale miała wrażenie, że są z innych światów, które do siebie nie pasują.


Po latach spotykają się na izbie przyjęć szpitala w Oławie. Doktor Arkadiusz Milski z trudem rozpoznaje w pobitej dziewczynie dawną znajomą. Ich relacja odżywa i budzi namiętne uczucia. Arek czuje, że to właśnie z Izą może ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci swojej partnerki.


Ktoś chce pokrzyżować ich plany. Iza dostaje na Facebooku dziwne wiadomości. Pod drzwiami znajduje róże. Czuje, że jest obserwowana, i zaczyna mieć pewność, że śmierć byłej dziewczyny Arka wcale nie była nieszczęśliwym wypadkiem.


Czy jej też grozi niebezpieczeństwo?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 czerwca 2020
  • Czas trwania: 9 godz. 14 min 27 sek.
  • ISBN: 978-83-66611-18-4
  • Lektor: Masza Bogucka
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Alicja Sinicka "Obserwatorka" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Obserwatorka
E-book
29,90 
Lidia Rudy
11 października 2020

"Obserwatorka" to moje pierwsze spotkanie z autorką i już teraz wiem, że nie ostatnie. Mroczny klimat i zabawa z czytelnikiem w kotka i myszkę sprawiły, że nie mogłam się oderwać od czytania. Bardzo intrygująca fabuła i absorbująca narracja. Czytając czułam niepokój głównej bohaterki i autentycznie miałam wrażenie bycia obserwowaną. Niezwykle zaskakujące zakończenie, którego kompletne się nie spodziewałam. Książka Alicji Sinickiej pochłonęła mnie bez reszty na długi czas, ciężko było mi oderwać się od czytania. Mogę zapewnić, że przy tej lekturze nikt się nie będzie nudził. Polecam serdecznie

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę