BestiaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Bestia
Bestia
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 53,95  43,16 
Audio
Bestia
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
21,95  15,37 
Szczegóły
Audio
Bestia
Audiobook
Czyta Agata Załęcka
26 
Szczegóły
Opis książki

Bestia kojarzy się z malarstwem postimpresjonistów: jest tak samo pełna wdzięku, a zarazem staranna w formie. Malarska i nastrojowa. Jasna i mroczna. Przewrotna. Precyzyjnie skonstruowana zagadka trzyma w napięciu do samego końca.

                                                                                                              Anna Klejzerowicz


Poznań, grudzień 1930 roku. Samanta i Łukasz zaręczają się. Planują ślub, ale na drodze do szczęścia pojawiają się przeszkody. Z pomocą spieszy Rafał Gajda, dobry znajomy komisarza Darskiego. Młoda para otrzymuje od niego zaproszenie do spędzenia lata we wsi Białogrądy, posiadłości rodziny Grabowskich. Klasyczny szlachecki dworek i urokliwa okolica budzą zachwyt państwa Darskich. Jednak wkrótce radość z pierwszych wspólnych wakacji mąci tragiczne wydarzenie. W dodatku zaczynają krążyć pogłoski o wilkołaku...

Alicja Minicka – z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania kryminalistka. Na co dzień zajmuje się publicystyką. Jest autorką powieści "Genewska zagadka" oraz kryminału retro „Morderstwo w Miłowie”, lubi też pisać opowiadania. Jej "Strach" został opublikowany w antologii "Kryminalna 13", gdzie swoje opowiadania zamieściły również Katarzyna Bonda, Anna Klejzerowicz czy Marta Guzowska. Zapraszamy na stronę autorki: www.alicjaminicka.blogspot.com.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 maja 2020
Alicja Minicka "Bestia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Bestia
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
21,95  15,37 
Bestia
Audiobook
Czyta Agata Załęcka
от 15,37 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę