3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zasady magii

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W tej rodzinie miłość jest przekleństwem…


Wszystko zaczęło się w 1620 roku, kiedy Maria Owens została oskarżona o czary – ukarano ją za to, że pokochała niewłaściwego mężczyznę.


Kilkaset lat później w Nowym Jorku lat 60., w świecie, który zmienia się z dnia na dzień, Susanna Owens wie, że trójka jej dzieci jest niebezpiecznie wyjątkowa.


Trudna Franny, o skórze białej jak mleko i krwistoczerwonych włosach, nieśmiała i piękna Jet, która potrafi czytać w myślach, i charyzmatyczny Vincent, który odkąd nauczył się chodzić, pakuje się w tarapaty.


Od samego początku Susanna wyznaczyła swoim dzieciom sztywne granice: żadnych wędrówek w świetle księżyca, czarnych strojów, kotów, kruków, świec ani podręczników czarnej magii. A przede wszystkim: żadnych ognistych romansów!


Odwiedziny u ciotki Isabelle w Massachusetts otworzą dzieciom oczy na przeszłość ich rodziny. Na jaw wyjdą skrywane tajemnice i prawda o tym, kim naprawdę są. Po powrocie do Nowego Jorku każde z nich wejdzie na nową drogę i na swój sposób spróbuje uciec od rodzinnej klątwy. Czego by jednak nie robili młodzi Owensowie, nie mogą uniknąć miłosnych rozczarowań i uczuciowych zawodów.


Dwie piękne siostry wyrosną na budzące lęk i podziw ciotki z „Totalnej magii”, a Vincent, ich ukochany brat, zostawi po sobie nieoczekiwane dziedzictwo…


Bestseller „New York Timesa”


Wybór Klubu Czytelniczego Reese Witherspoon!


Książka polecana przez: „Publishers Weekly”, „New York Post”, „Popsugar”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
  • ISBN: 978-83-8125-809-8
  • Redaktor: Danuta Górska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
"Zasady magii" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Karina Owsiany
06 kwietnia 2020

Książka «Zasady magii» kompletnie mnie porwała. Już od momentu przeczytania opisu na odwrocie wiedziałam, że to coś dla mnie. Historia rodziny z Nowego Yorku, która jest niezwykła. Jej członkowie posiadają niesamowite, magiczne umiejętności, jednak ciąży też nad nimi wielkie jarzmo. Nieświadome od urodzenia dziedzictwa talentów rodzeństwo, w pewnym momencie odkrywa prawdę o swoim losie i musi zmierzyć się z przeciwnościami, które będą im towarzyszyły. Książka jest świetna, przesiąknięta magią i wciągająca. Czekam na kolejną część.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę