Strip poker – opowiadanie erotyczne

Audio
LUST
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Strip poker – opowiadanie erotyczne
Strip poker – opowiadanie erotyczne
E-book
2,99  2,12 
Szczegóły
Opis książki

"Czuła, że każdy jej ruch śledzą trzy pary oczu, ale jeszcze kilka minut temu, kiedy to się zaczęło, wcale tak nie było. Teraz chcieli na nią patrzeć, fascynowała ich, a to wprawiało ją w jakieś upojne uniesienie. Coś takiego było tabu, czymś zakazanym, a jednak to robiła. Miała na to teraz dość odwagi, żyła i chciała czerpać z życia całymi garściami."

Louise, Camilla, David i Charlie piją wino i grają w karty. Wkrótce postanawiają podkręcić nieco atmosferę i zaczynają grać w rozbieranego pokera. Louise od dawna zdaje sobie sprawę, że pragnie Davida. Nawet jeśli nic więcej nie miałoby z tego wyniknąć i tak chce się z nim pieprzyć. Tyle, że Charlie, wymarzony facet pewnie każdej dziewczyny, z wyjątkiem Louise, ma ochotę akurat na nią. Teraz, gdy wszyscy są już rozebrani do pasa, wszystko może się zdarzyć… Czy właśnie tej nocy spełnią się ich seksualne pragnienia i fantazje?"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 04 stycznia 2021
  • ISBN: 9788726756166
  • Tłumacz: Grzegorz Aleksander
  • Lektor: Joanna Derengowska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Alexandra Södergran "Strip poker – opowiadanie erotyczne" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Strip poker – opowiadanie erotyczne
E-book
2,99  2,12 
Ludwika Orlich
22 marca 2021

Przyznam się bez bicia, że opowiadań nie lubię i nie trawię, ale robię wyjątek dla opowiadań erotycznych. Krótka forma idealnie się tu sprawuje. Nie zanudza czytelnika zbędnymi faktami, nie rozśmiesza naciąganą fabułą i wątkami a przechodzi bezpośrednio do meritum. Polecam! :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę