3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Daddy's Girl. Seria erotyczna

Audio
LUST
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Daddy's Girl. Seria erotyczna
Tekst
Daddy's Girl. Seria erotyczna
E-book
4,99 
Szczegóły
Opis książki

Zbiór składa się z części 1 i 2 serii Córeczka tatusia:

"Postanowiła odważyć się tu i teraz. Postawi wszystko na jedną kartę bez jakichkolwiek szans na odwrót. Teraz się to stanie. Sama ta myśl sprawiła, że serce zaczęło jej walić w piersi jak szalone, a puls przyspieszył tak mocno, że nie była już pewna, czy w ogóle będzie mogła wydobyć z ust jakiś dźwięk. Myśl pędziła i pobudzała adrenalinę, która podsycała przyjemne mrowienie płynące z cipki i rozlewała je po całym ciele. Wywoływało to coraz większe podniecenie i nieodparte pragnienie rozkoszy."

Gdy Johnny próbuje udzielać swojej pasierbicy Louise rad dotyczących relacji z mężczyznami, w sposób naturalny przechodzi do wskazówek na temat seksu. Opisuje szczegółowo, w jaki sposób wywołuje u kobiety rozkosz, a rozmowa przynosi tylko jeden skutek: Louise zaczyna go pożądać. Ale jak ma uwieść własnego ojczyma, aby matka niczego nie zauważyła? Dziewczyna nie może dłużej tłumić swojej żądzy, dlatego postanawia zaryzykować wszystko.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 02 listopada 2020
  • ISBN: 9788726536508
  • Tłumacz: Emil Chłabko
  • Lektor: Katarzyna Laskowska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Alexandra Södergran "Daddy's Girl. Seria erotyczna" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Daddy\'s Girl. Seria erotyczna
E-book
4,99 
Teodora Zielonka
19 stycznia 2021

Opowieść o zakazanym uczuciu pomiędzy ojczymem i jego pasierbicą oraz rosnącym z każdym dniem pożądaniu, która dosłownie przeniosła mnie w inny wymiar na parę dobrych godzin. Aż żal, że skończyłam ją tak szybko. Polecam miłośnikom gatunku, jeden z lepszych erotyków jakie czytałam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę