PasażerkaTekst

Z serii: Pasażerka #1
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Współczesna nastolatka i XVIII-wieczny pirat w szalonym wyścigu z czasem przez kontynenty i epoki.

Etta Spencer, cudowne dziecko skrzypiec, pewnej nocy traci wszystko, co znała i kochała. W jednej chwili z bezpiecznego Nowego Jorku zostaje przeniesiona do miejsca oddalonego o wiele mil i… lat. Trafia do 1776 roku, a jej los zależy od Nicholasa Cartera, młodego korsarza związanego kontraktem z potężną rodziną Ironwoodów.

Jedynie Etta może odzyskać pewien tajemniczy przedmiot o niewysłowionej wartości. Jeśli jej się powiedzie, zostanie odesłana do XXI wieku. Ona i Nicholas wyruszają w niebezpieczną podróż po egzotycznych miejscach i w poprzek czasu. Im bardziej zbliżają się do prawdy, tym większego tempa nabiera śmiertelna gra Ironwoodów. Etcie grozi nie tylko rozłąka z Nicholasem, ale i zamknięcie drogi powrotnej do domu… na zawsze.

***

Chwyta za serce już od pierwszych stron i nie puszcza aż do nokautującego wielkiego finału!

– Sarah J. Maas, autorka bestsellerowej serii Dwór cierni i róż

Pasażerka to wyśmienita powieść przygodowa i romans.

– „New York Times”

Fanki Obcej zobaczą w Etcie sporo z Claire. Nie mogę się doczekać podróży przez kolejny tom.

– Victoria Aveyard, autorka bestsellerowej serii Czerwona królowa

Alexandra Bracken wie, jak tworzyć dobre historie. Nie dziwię się więc, dlaczego Pasażerka wywołała takie poruszenie na amerykańskim BookTubie. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom!

– Anita Boharewicz, Book Reviews by Anita

Wskakuj na pokład i daj się porwać przygodzie, w której czas jest pojęciem względnym, a emocji nie brakuje!

– Ewa Cat Mędrzecka

Najpierw rejs XVIII-wiecznym statkiem pirackim, potem spacer po XIX-wiecznym paryskim parku, zakupy na targu w Damaszku sprzed setek lat, ale i spotkanie z kobrą w dżungli, a także wizyta w niebezpiecznym Londynie z czasu II wojny światowej… Dla Etty Spencer to piękna, lecz niebezpieczna przygoda, a dla czytelnika – fascynująca opowieść, od której nie sposób się oderwać!

– Natalia Patorska, Nadeine Na Tropie

Podróże w czasie nigdy nie były tak ekscytujące! Pirat Nick Carter i młoda skrzypaczka Etta Spencer razem stają przeciwko wrogom i wyruszają w nieznane, by zdobyć potężny artefakt. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy przestają być dla siebie tylko towarzyszami wyprawy. Dajcie się porwać przygodzie!

– Kinga Maszota, KiniaBook

Znajomi często mnie pytają, co czyni powieść „moją”. Odpowiadam wtedy, że potrzebuję akcji, wątku romansowego, barwnych i nieustraszonych bohaterów oraz niebanalnej historii, które sprawią, że nie mogę spać. Kiedy pytają mnie, jaka powieść spełnia te wszystkie wymagania, odpowiadam jednym słowem: Pasażerka.

– Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa

Fragment książki – Pasażerka issuu.com/wydawnictwosqn/docs/pasazerka_issuu

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788365836779
  • Tłumacz: Maciej Pawlak
  • Wydawca: Wydawnictwo Sine Qua Non
  • Spis treści
Alexandra Bracken "Pasażerka" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę