Zabójczy wirus

Tekst
Autor:
Z serii: Maggie O'Dell (PL) #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pewnego dnia do Akademii FBI w Quantico trafia przesyłka, a w niej list z pogróżkami terrorysty. Maggie O’Dell i dyrektor Cunningham rozpoczynają śledztwo. Kiedy wpadają w pułapkę zastawioną przez mordercę, okazuje się, że jego bronią jest śmiertelny wirus. Choć ofiary wydają się przypadkowe, w rzeczywistości sprawca wybiera je z wielką precyzją.


Agentka O’Dell, zamknięta w izolatce wojskowego instytutu badawczego, stara się znaleźć jakiś trop i pomóc agentowi Tully’emu w rozwikłaniu sprawy. Każde kolejne zakażenie grozi wybuchem epidemii. Maggie zdaje sobie sprawę, że ona i jej szef mogą nie doczekać ujęcia niebezpiecznego szaleńca…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 czerwca 2020
Alex Kava "Zabójczy wirus" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Apolonia Jaruzelska
19 października 2020

Rewelacyjna, trzymająca w napięciu pozycja, która kompletnie mnie pochłonęła. Tak jak oczekiwałam od mistrzyni w swoim fachu, Kava zapewniła mi niezapomnianą dawkę wrażeń. Przeczytałam w jeden wieczór i nie mogłam się oderwać. Adrenalina i dreszczyk emocji, liczne zwroty akcji i fabuła przedstawiona w taki sposób aby zamydlić czytelnikowi oczy i na końcu pokazać mu, że mylił się w swoich domysłach. Tajemnicze śledztwo pełne tajemnic, broń biologiczna i widmo epidemii. Książka bardzo na czasie. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę