Pudełko z marzeniami

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Najzabawniejsza świąteczna komedia romantyczna!


Zdradzony przez narzeczoną i oszukany przez wspólnika trzydziestoletni Michał marzy o tym, aby zacząć nowe życie. Kiedy dowiaduje się, że podczas II wojny światowej jego rodzina ukryła w małym miasteczku na północy Polski skarb, wyrusza na jego poszukiwanie. Sęk w tym, że w miejscu ukrycia skarbu stoi teraz restauracja prowadzona przez rówieśniczkę Michała, Malwinę. Dziewczyna ma problem ze swoim ukochanym, który „odszedł w siną dal”, i babcią, która po wielu latach wróciła z Francji i koniecznie chciałaby teraz w restauracji wnuczki serwować żabie udka i ślimaki.


Michał postanawia zaprzyjaźnić się z Malwiną i zdobyć jej zaufanie, by później w tajemnicy przed dziewczyną odzyskać swój skarb. Niestety gdy w sprawę wmieszają się dwie wścibskie staruszki, dwójka dzieci i tajemniczy święty Eskpedyt, nic nie pójdzie zgodnie z jego planem.


„Pudełko z marzeniami” to przewrotna i zaskakująca komedia romantyczna o tym, że czasem należy zrezygnować z marzeń po to, aby… wreszcie zaczęły się one spełniać!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Magdalena Witkiewicz "Pudełko z marzeniami" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Emilia Opal
09 kwietnia 2020

"Pudełko z marzeniami" to świetna pozycja na relaks. Lekka tematyka, przyjemny humor i łatwo przyswajalny styl autorów pozwalają naprawdę zregenerować umysł i przyjemnie spędzić czas. Przeczytałam ją bardzo szybko. Urzekła mnie swoim ciepłem i wzruszającą historią romansu, czuć również unoszącego się gdzieś w eterze ducha świąt. I choć fabuła jest raczej lekka i sympatyczna, to autorzy nie pozwolili aby wkradła się w nią nuda czy banał, co bardzo cenię. Świetna lektura, nie tylko w okresie świąt. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę