Miasteczko Morderców

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Miasteczko Morderców
Miasteczko Morderców
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,80  63,84 
Miasteczko Morderców
Miasteczko Morderców
Audiobook
Czyta Paulina Holtz
39,90  29,53 
Szczegóły
Opis książki

Popularna autorka powieści kryminalnych Róża Krull postanawia spełnić prośbę swojej gosposi i spróbować rozwiązać zagadkę morderstwa burmistrza w jej rodzinnym miasteczku na Podlasiu. Obie nie wierzą bowiem, aby został on zabity przez swojego niedoszłego zięcia, choć chłopaka złapano na gorącym uczynku.

Róża rozpoczyna amatorskie śledztwo w mieścinie, w której każdy wie «wszystko o wszystkich», a mimo to wierzy, że akurat jemu uda się ukryć przed innymi własne, nieraz śmiertelne grzechy. Kiedy wydarza się kolejne morderstwo, pisarka jest pewna, że przyjęta do tej pory przez policję wersja wydarzeń mija się z prawdą. Pytanie tylko, czy zdoła odkryć tożsamość zabójcy, zanim ten wyśle ją na tamten świat…

"Miasteczko morderców" to osiemnasta powieść Alka Rogozińskiego – autora znanego z łączenia klasycznych fabuł kryminalnych z dużą dawką czarnego humoru.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 lutego 2021
Alek Rogoziński "Miasteczko Morderców" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Miasteczko Morderców
Audiobook
Czyta Paulina Holtz
39,90  29,53 
Książka należy do serii
«Róża Krull na tropie»
Miasteczko Morderców
Złap mnie, jeśli umiesz
Czerwono mi
-5%
Malwina Kulka
26 marca

"Miasteczko morderców" to kolejne spotkanie z rezolutną, nieco roztrzepaną Różą Krull i jej przyjaciółmi. Tym razem autor postanowił oddać klimat małej społeczności, ze swoimi plotkami, tajemnicami i przywarami. Uważam tę książkę za jedną z lepszych prac Rogozińskiego. Jest lekka, mnóstwo błyskotliwych uszczypliwości, ciągłe zwroty akcji i co najważniejsze – zaskakujące zakończenie. Bardzo tę książkę wam polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę